Kumaştan gelen ilham

En son moda trendlerini takip ederek, sokak modasından ilham alarak tasarladığımız sürdürülebilir ve çevreci kumaşları en yalın üretim teknikleri ile birleştirip müşterilerimize benzersiz, güncel ve yaratıcı yaklaşımlar sunuyoruz.

Bizi Diğerlerinden Ayıranlar
Rekabetçİ Fİyatlar

Sürekli değişen müşteri talepleri, tekstil endüstrisini rekabetçi fiyatlara zorlamaktadır. İyi entegre edilmiş tedarik zincirimizle, her zaman en düşük maliyetle en kaliteli kumaşları üretmeye çalışıyoruz.

KISA TERMİNLER

Moda dünyasında doğru zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz bu nedenle tedarikçilerimizin ve yüksek teknolojili makinelerimizin yardımıyla her zaman saatin bir adım önündeyiz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Bu günlerde sürdürülebilir olmak hem sektör hem de doğa için her zamankinden daha önemli. Kendi standartlarımızı korumak için tedarikçilerimizi katı sürdürülebilirlik standartlarımıza göre özenle seçiyoruz.

"En çarpıcı ve yaratıcı kumaş
koleksiyonlarından bir tanesi."
Keşfet
En yeni koleksiyonlarımızdan haberdar olmak için üye olun!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Hikayemiz

Ünlü Transfer kurulduğu 1992 tarihinden itibaren sanayi evrimini adım adım, sessiz ve mütevazı şekilde gerçekleştirdi. Zaman içerisinde şirket ilkesini “En ayrıntılı baskı ve apre teknolojilerini kullanarak birinci sınıf tekstil çözümleri sunmak” olarak değiştiren firmamızı daha yakından tanıyın.

İncele
İletişime Geçin
İletİŞİM

telefon: +90 212 576 5250
fax: +90 212 493 0336
email: info@unlutransfer.com

Adres

Yenidoğan Mah. Eser Sok. No: 6-8
Bayrampaşa, 34030,
Istanbul / Türkiye

İşletme

TR 9150171175
Bayrampaşa Vergi Dairesi